back to top
Svadobný deň je jeden z najkrajších a najdôležitejších dní v živote. Odmalička snívate o najkrajších šatách, o detailoch, ktoré nesmú chýbať na vašej vysnívanej svadbe.
Potom príde chvíľa kedy sa rozhodujete, kde budú smerovať vaše kroky, keď si pôjdete vyberať vaše vysnívané svadobné šaty… A vtedy prichádza naša chvíľa 🙂
salon-lamour-priestor

Je pre nás veľmi dôležité aby ste sa cítili spokojne, pretože samotné vyberanie šiat patrí k najdôležitejšiemu kroku, ktorý pred svojou svadbou uskutočňujete. Je to veľmi osobný a emotívny moment. A my sa neskutočne tešíme, že to môžeme prežívať spolu s Vami!

Prvý dojem je veľmi dôležitý. Preto sme si dali veľmi záležať na zariaďovaní interiéru, ktorý je prepracovaný do posledného detailu. Navodzuje pocit pokoja a harmónie.
Dominantou celého interiéru sú masívne drevené trámy, ktoré vytvárajú čarovnú atmosféru a Vy sa tak budete cítiť príjemne, útulne ako doma. Našim cieľom bolo dosiahnuť absolútny komfort, aby ste sa cítili luxusne a jedinečne.
Okrem nádherných  priestorov na Vás čakajú unikátne svadobné šaty, ktoré dýchajú luxusom a exkluzivitou. Nezáleží na tom, či uprednostňujete klasický, tradičný, romantický, extravagantný štýl, u nás si určite vyberiete, pretože pre každú z vás ponúkame niečo výnimočné!
Naše svadobné šaty Vás očaria svojím dizajnom, materiálom, štýlom a hlavne kvalitou! Našou hlavnou prioritou je prinášať Vám svadobné šaty ktoré sa vymykajú klasike. Chceme aby ste boli originálne, iné, nezabudnuteľné, jednoducho dokonalé nevesty.
Wedding Salon L´AMOUR je jednoducho miesto kde sa plnia sny… Príďte sa presvedčiť!

Tešíme sa na vašu návštevu! S láskou Lenka | majiteľka salónu